Légtechnikai rendszerek, légtechnikai idomok gyártása
Cégünkről - Bett-Air Kft. Ipari légtechnika Termékeink: ipari légtechnikai elemek, idomok, légcsatorna rendszerek Referenciák: légtechnikai rendszerek gyártása, kiépítése Elérhetőségek: Légtechnikai berendezések, légcsatornák gyártása Letöltés: Légtechnikai berendezések, légcsatornák gyártása Szervíz: Karrier: Dolgozz nálunk
Bett-Air Kft. Légtechnikai berendezések, lécsatorna rendszerek gyártása

Üdvözlünk a Bett-Air Kft csapatában! Ha megbízható, precíz szakember vagy és  szeretnél részese lenni egy dinamikus, innovatív csapatnak, akkor jó helyen jársz.  És hogy miért érdemes velünk dolgozni?

Fejlődési lehetőség: Folyamatosan támogatjuk munkavállalóink szakmai fejlődését és tanulását.
Csapatmunka: Itt mindenki együttműködik, és a közös célokért dolgozik.
Innováció: Mindig nyitottak vagyunk az új ötletekre és technológiákra.
Versenyképes juttatások: Megfelelő bérezés és egyéb juttatások várják a csapat tagjait.

Ha úgy érzed, hogy nálunk szeretnél dolgozni, küldd el önéletrajzodat a karrier@bett-air.hu címre.

Aktuális állásaink:

Finomlemezmegmunkáló - légcsatorna gyártó - lakatos

 Állásajánlat letöltése

Feladatok:
- légcsatorna rendszerek, légtechnikai berendezések és légtechnikai idomok gyártása
- lakatos és hegesztési munkák elvégzése
- lemezmegmunkáló gépek kezelése
- lemezhajlítás
- légtechnikai elemek összeállítása

Elvárások:
- minimum 8 általános iskolai végzettség
- önállóság, megbízhatóság, jó állóképesség - ez tényleg fizikai munka
- pontos, igényes munkavégzés
- nyitottság a csapatmunkára
- pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:
- szakmunkás vagy középfokú végzettség
- fémiparban szerzett releváns tapasztalat
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- ha szeretnél tanulni és fejlődni
- légtechnika szerelői tapasztalat
- hegesztői tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány, saját autó (a telep megközelítése miatt)

Amit kínálunk:
- bejelentett alapbér: bruttó 540.000 - 650.000 Ft - tapasztalattól függöen
- havi prémium a teljesített célok után
- év végi prémium
- fizetett túlóra lehetőség (nem kötelező)
- a munkavégzéshez szükséges munkaruházat
- céges parkoló
- utazási támogatás
- fűtött gyártócsarnok
- étkező, öltöző, zuhanyzó
- normál munkarend, egy műszak - hétfőtől péntekig 6:00-14:30
- szabad hétvégék
- csapatépítő rendezvények
- felépített betanulási időszak, fejlődési lehetőség, karrierút
- kulturált, modern, gépesített környezet
- barátságos légkör, összetartó csapat
- változatos feladatok

Munkavégzés helye:
Diósd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérlek küldj nekünk egy bemutatkozó levelet, vagy önéletrajzot a karrier@bett-air.hu e-mail címre.

Székhely: 2049 Diósd, Vadrózsa köz 1.
Adószám: 12192856-2-13
Telefonszám: 06 23 545 043
Fax: 06 23 545 044
E-mail: info@bett-air.hu
Web: www.bett-air.hu

GPS-koordináták: N47° 25' 4.0434"; E18° 56' 37.572"
Bett-Air Kft. telefon
Bett-Air Kft. e-mail
Bett-Air Kft. ipari légtechnikai berendezések, légcsatornák, szűrők, hőszvattyúk gyártása